Home » Aile sözleri » Teyze sözleri

Teyze sözleri

Hayatta annelerimiz kadar bizi seven başka bir canlı var mıdır? Anne olmak onun fedakarlıklarını görmek ondan her zaman merhamet görmek ve hep sevildiğini ve korunduğunu bilmek güzel bir duygudur. Birde bu güzellikleri size verecek teyzeleriniz var. Bu güzel insanlar bizler dünyaya geldiğinde teyze olur ve yaşamlarında bizler için özel bir yer açarlar. Artık onlar bizim koruyucu meleklerimiz dir. Emeklerken yürürken ilk kez konuştuğumuzda ilk dişimizin çıkması gibi hayatımızın her anında bir anne gibi yanımızda ve bizimle olurlar. Hani derler ya bir insan büyüdüğünü ancak teyze olduğunda anlarmış teyze olan kişi yaşı kaç olursa olsun bir anne gibi hisseder ve yeğenine bağlanır. Hayatın her anında onun yanında kanatsız bir melek misali dolaşır. İşte bu güzel insanları bazen bilmeden de olsa kırarız onlara zaman ayıramayız ve değerlerini maalesef çok geç anlarız. Anne yarısı olan bu güzel insanları özel günlerinde dahi olsun düşünmek onları mutlu etmek gerekir bir annenin ayağında cennet var ise bir teyzenin ayağında da cennet olacaktır. Onları en azından özel günlerinde hatırlamak ve onlara güzel mesajlar göndererek mutlu etmek inanın bana dünyanın en güzel hareketi olacaktır. Özel günleri beklemenize de gerek yok ne duruyordunuz sizler için hazırladığımız Teyzeye Güzel Sözler makalemizde istediğiniz beğendiğiniz sözü sosyal medyada paylaşabilir onu mutlu edebilirsiniz.

Teyze sözleri

vimizin neşesi ailemizin parçası olan tatlımı tatlı teyzeciğim seni çok seviyoruz.

Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor.

Annem hep teyzenizle iyi geçinin derdi, ben ne kadar annenizsem o da teyzeniz diyordu.

Sevgili teyzem, annemin yokluğunu hiç aratmadın, yeri geldi annemiz oldun bize sahip çıktın. Sana olan minnet borcumuzu ömrümüz boyuna ödeyemeyiz.

Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi.

Bugüne senin sayende geldik, kardeşlerimle beraber senin uzattığın eli tuttuk. Seni çok seviyorum teyze.

Teyze annedir, anne teyzedir. Biz böyle öğrendik ve böyle kalacak.

Annemden sonra en çok değer verdiğim kişi sensin teyzem.

Gökyüzündeki yıldızlar gibi parlak yüzün, seni gördüğümüzde bize güven duygusu veriyorsun.

Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem.

Teyzeye güzel sözler

Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı.

Ne zaman zora düşsem elini uzattın, seni kendime örnek olarak yaşamaya devam ettim. Benim ve kardeşlerim için yaptıkların için sonsuz teşekkür teyzeciğim.

Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz.

Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.

Bize bir arkadaş, dost, yoldaş oldun teyzeciğim. Ne zaman sıkıntı da olsak senin desteğinle hayata tutunur olduk. Canım, biricik, sevgili teyzeciğim.

Annemin yarısı, hayatımın en değerli ikinci incisi, değerin bende o kadar yüksek ki bilemezsin.

Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan bizi tekrar ziyarete gelecek misin?

Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi.

Arkadaşlarım geçen güzel bir kız gördü, ne kadar güzel olduklarından bahsettiler. Onlara bakarak gülümsedim, nedenini sordular bende siz benim teyzemi görseniz aklınız şaşar dedim.

About

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

kızlara güzel sözler - at isimleri-Blog sitesi-sevgiliye ağır sözler-nerenin malıdır- ford kimindir